Koncert "Muzyczna młodzież dla żołnierzy" - dziś w TV Republika

"Muzyczna młodzież dla żołnierzy", pod taką nazwą odbędzie się dziś koncert w podziękowaniu dla służb mundurowych na wschodniej granicy Polski. W występie udział wezmą młodzi muzycy z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. Wydarzenie transmitować będzie dziś o godz. 21.00 Telewizja Republika.

Foto: st. szer. Wojciech Król CO/MON

Presja Łukaszenki na wschodnią granicę Polski trwa. Według ekspertów nie ma co oczekiwać szybkiego rozwiązania konfliktu migracyjnego. W związku z tym, codziennie, mundurowi różnych formacji ryzykują życie i zdrowie, aby bronić naszego kraju przed zagrożeniem ze wschodu. W podzięce za ich służbę, kierowane są formy wsparcia i otuchy. Koncert "Muzyczna młodzież dla żołnierzy" ma być jedną z nich.

Wydarzenie poprowadzi orkiestra pod dyrekcją Andrzeja Boryma. Publiczność będzie mogła wysłuchać występów solistów, big bandu oraz wystąpień recytatorskich. Wszystko z udziałem uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.

Patriotyczny koncert jest podziękowaniem dla wszystkich służb na wschodniej granicy naszego kraju.

Transmisję "Muzycznej młodzieży dla żołnierzy" będzie można premierowo obejrzeć w Telewizji Republika, dziś o godzinie 21. 

W sobotę 04.12.2021 r., o godzinie 19:10 oraz w niedzielę 05.12.2021 r., o godzinie 17:35 transmitowane będą na antenie TV Republika powtórki z koncertu.

 

 Źródło: wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo