Pobili tatuażystę. W tle konflikt o kobietę

Dwóch mieszkańców Sokołowa Podlaskiego (Mazowieckie) usłyszało zarzuty w związku z pobiciem 30-letniego pracownika miejscowego studia tatuażu. Według ustaleń policji poszło o kobietę. Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

Policja

Asp. szt. Norbert Cibor z zespołu prasowego mazowieckiej policji poinformował, że w ubiegłym tygodniu dwóch mężczyzn w kominiarkach wtargnęło do studia tatuażu w Sokołowie Podlaskim. "Napastnicy pobili pracującego tam 30-letniego obywatela Ukrainy oraz uszkodzili telefon i wyposażenie studia. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala" – przekazał Cibor.

Agresorzy i pokrzywdzony znali się. Według policji sprawcy chcieli dokonać samosądu. Poszło o kobietę, z którą związał się tatuażysta.

"30-latek poinformował funkcjonariuszy, że jeden z napastników już wcześniej groził mu, że go pobije, lecz zbagatelizował jego pogróżki i nie zgłaszał tego faktu policjantom" – zaznaczył funkcjonariusz.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu sokołowskiego w wieku 26 i 29 lat. Jeden z nich usłyszał zarzut pobicia i gróźb karalnych, a drugi zarzut pobicia i uszkodzenia mienia. Obydwu grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

dp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo