Jak wtorek, to tylko z Gazetą Polską Codziennie. Gwiazdeczki murem za patocelebrytką 

Hejterka Kurdej-Szatan skarżąca się na hejt, fake newsy opozycji oraz nowe restrykcje sanitarne – to tylko niektóre propozycje przygotowane na wtorek przez redakcję „Gazety Polskiej Codziennie”.

Gazeta Polska Codziennie

Barbara Kurdej-Szatan po tym, jak w wulgarny sposób zwyzywała Straż Graniczną i polskich żołnierzy, straciła pracę w TVP. Plotki mówią, że ograniczona ma zostać jej aktywność w kampanii reklamowej sieci Play. Wystarczył jednak jeden łzawy wywiad przeprowadzony przez znajomą celebrytki i już inne polskie gwiazdki rzuciły się składać jej wyrazy współczucia i robić z Kurdej-Szatan… ofiarę. Więcej we wtorkowej „Codziennej” w tekście Jacka Liziniewicza „Gwiazdeczki murem za patocelebrytkąj”.

W najnowszej „GPC” codzienny raport na temat walki z pandemią. Polska wprowadza nowe obostrzenia. Obowiązuje zakaz lotów do 7 krajów afrykańskich. Dodatkowo dla niektórych podróżnych wydłużono kwarantannę do 14 dni. W okresie od 1 do 17 grudnia obowiązują też nowe limity uczestników wydarzeń zbiorowych. Na razie nie zanotowano w Polsce przypadku zakażenia wariantem koronawirusa zw. Omikron.

We wtorkowej „Codziennej” zebraliśmy też najpodlejsze fake newsy stworzone przez opozycję na temat sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Kilkudniowe pływanie w rzece, rzucanie ciężarną przez płot, grzebanie zmarłych patykami, polskie szkolenia dla białoruskiego OMON-u czy kot wędrujący z Afganistanu. To tylko część z tych dziwacznych opowieści tworzonych przez środowiska lewicowo-liberalne. 

Nasz ranking kłamstw i manipulacji na temat migrantów tylko we wtorkowej Codziennej, do lektury, której gorąco zachęcam.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

#Gazeta Polska Codziennie

Paweł Woźniak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo