Kolejne podziękowania dla obrońców naszych granic! Jest też apel: „Wykonajcie w pełni swój obowiązek” [FILM]

W ramach solidarności z tymi, którzy narażając zdrowie i życie, bronią polskiej granicy przed najazdem ludzi nasłanych przez Alaksandra Łukaszenkę, redakcje tygodnika „Gazeta Polska”, portalu Niezalezna.pl oraz wszystkich mediów Strefy Wolnego Słowa zorganizowały akcję Duma i Szacunek! - Dziękujemy wam, że stoicie i wykonujecie trudne zadanie w tej bardzo skomplikowanej sytuacji - mówi w przesłaniu do obrońców naszych granic Grzegorz Waśniewski, prezes Stowarzyszenia Józefa Piłsudskiego „Orzeł Strzelecki” w Kanadzie. - Proszę was i życzę wam, żebyście w pełni wykonali obowiązek - dodaje.

PrtSc/ you tube

Na naszych oczach trwa największa do tej pory próba bezprawnego, masowego i siłowego naruszenia integralności wschodniej granicy Polski i Unii Europejskiej. 

W tych trudnych chwilach prób ruszyliśmy z akcją Duma i Szacunek, a biało-czerwone flagi powiewają w całej Polsce.

Grzegorz Waśniewski, prezes Stowarzyszenia Józefa Piłsudskiego "Orzeł Strzelecki" w Kanadzie, skierował do obrońców naszych granic specjalne przesłanie.

- Żołnierze najjaśniejszej Rzeczypospolitej, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, żołnierze Straży Granicznej, policjanci - dziękujemy wam, że stoicie i wykonujecie trudne zadanie w tej bardzo skomplikowanej sytuacji

- mówi.

- Proszę was i życzę wam, żebyście w pełni wykonali obowiązek

- dodaje, przypominając wymienionym, czyimi są spadkobiercami. Apeluje też: zawierzcie się Najświętszej Maryi Pannie.

Zobaczcie:

Jeśli chcecie dołączyć do podziękowań, wysyłajcie informacje o naszej akcji Duma i Szacunek do swoich znajomych. A także wstawiajcie zdjęcia swoich flag w mediach społecznościowych, koniecznie ze znacznikiem #DumaiSzacunek.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo