Po spotkaniu u marszałek Sejmu. Marek Pęk z PiS: „Było potrzebne”. Hołownia o... słuchowisku

Prawo i Sprawiedliwość jako dobre ocenia spotkanie, które dziś odbyło się z inicjatywy marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Innego zdania była opozycja. Szymon Hołownia, niebędący nawet posłem lider Polski 2050, nazwał dzisiejszą rozmowę "słuchowiskiem".

Marek Pęk i Szymon Hołownia - wyrazili odmienne opinie o spotkaniu
Fot. Filip Blazejowski, Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek spotkała się dziś z przedstawicielami klubów i kół w sprawie wyjścia ponad podziałami z projektem dot. możliwości weryfikacji szczepień pracowników przez pracodawców.

Spotkanie trwało prawie trzy godziny. Elżbieta Witek podsumowała, że było długie i merytoryczne

- To było dobre, potrzebne spotkanie - powiedział na konferencji prasowej senator Marek Pęk z PiS. - Była to z naszej strony wysłuchania przedstawicieli poszczególnych klubów i kół opozycyjnych, na temat tego jaka jest ich ocena działań walki z pandemią i jakie są ich konkretne, konstruktywne opozycje. Opozycja powinna wykazać się również konstruktywną współpracą, nie tylko krytyką.

Jak dodał, niektóre ugrupowania opozycyjne przedstawiły konkretne propozycje, które będą analizowane.

Do spotkania odniosła się też już obecna na nim opozycja. Jak to zwykle bywa, miała... zupełnie odmienne zdanie. Krzysztof Gawkowski z Lewicy napisał, że minusem był "brak ministra Niedzielskiego".

Z kolei Szymon Hołownia napisał: "Uczestniczyliśmy w słuchowisku". - Każdy powiedział swoje, a polityczna ramówka idzie dalej (...) IV falo witaj - skwitował lider Polski 2050. 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#koronawirus #Elżbieta Witek #Sejm

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo