Od programu "Jestem jaki jestem" minęło 17 lat. Teraz Wiśniewski rusza z innym. O czym będzie?

Michał Wiśniewski postanowił nakręcić nowy program ze sobą w roli głównej. O czym będzie? O... budowie domu. - Przygotowuję 22-odcinkowy projekt programu, w którym pokażę, jak to zrobić od podstaw, ale mam wielu partnerów, którzy mi w tym pomogą - ujawnia Wiśniewski. 

Facebook.com/MichalWisniewskiOfficial

Jak pisze portal radiozet.pl od czasu zakończenia drugiej edycji "Jestem jaki jestem" minęło 17 lat. Od tamtej pory u Michała Wiśniewskiego sporo się zmieniło. Po drodze piosenkarz zaliczył dwa małżeństwa i finansowe bankructwo. Aktualnie przy wokaliście jest teraz nowa żona - Pola i gromadka jej czworga dzieci oraz wspólny syn Falco, który przyszedł na świat w styczniu tego roku.

Okazuje się, że piosenkarz postanowił zadbać o większe lokum dla swojej licznej rodziny i wybudować nowy dom. I, przy okazji, na tym zarobić.

W nowym wydaniu "Party" Michał Wiśniewski czytamy, że piosenkarz pragnie zrelacjonować budowę domu w swoim nowym programie. 

- Mam 50 lat, kochającą rodzinę, wielu oddanych ludzi wokół i znów zaczynam od zera. [...] W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom. Przygotowuję 22-odcinkowy projekt programu, w którym pokażę, jak to zrobić od podstaw, ale mam wielu partnerów, którzy mi w tym pomogą - ujawnia Wiśniewski. 

W jakiej roli pojawi się on sam?

- Budowlańca, trochę psychologa, ale przede wszystkim faceta, który po upadku stanął na nogi. Będzie też trochę prywaty, bo pracujemy nad tym programem całą rodziną. Czuję się wolny i ta wolność powoduje, że chce mi się wszystkiego z podwójną siłą

- wyznaje. 

Kiedy i gdzie zostanie wyemitowany nowy program z Michałem Wiśniewskim na razie nie wiadomo. 

 

Źródło: niezalezna.pl, party.pl, radiozet.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo