Kłócą się! Miller pisze o „Lewicy Czarzastej”, posłowie odpowiadają: Ależ Pan jest monotematyczny!

Włodzimierz Czarzasty kontra Leszek Miller: walki na słowa ciąg dalszy. Tym razem ten drugi odgryza się liderowi Lewicy w swoim stylu, pisząc o "Lewicy Czarzastej". Nie wytrzymali też posłowie, którzy stwierdzili, że były premier jest monotematyczny. - Widzę, że podmiotowość Lewicy bardzo Panu nie w smak - napisała jedna z posłanek.

Leszek Miller
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Leszek Miller kiedyś był premierem w rządzie SLD, ale od jakiegoś czasu stał się najsurowszym krytykiem Lewicy. Personalny spór między nim a Włodzimierzem Czarzastym przybiera na sile. Poseł Czarzasty ostatnio nazwał Millera "lizuskiem Tuska" , który chce by Platforma Obywatelska wzięła go na listy. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Były premier kolejny raz nie szczędził złośliwości swojemu dawnemu ugrupowaniu. Tym razem napisał o... "Lewicy Czarzastej", twierdząc, że "zmierza w stronę PiS". 

W Lewicy zawrzało i na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. - Ależ Pan jest monotematyczny - odpisała mu poseł Katarzyna Kotula. - Widzę, że podmiotowość Lewicy bardzo Panu nie w smak. 

Również poseł Magdalena Biejat miała niełatwe pytania do byłego premiera:

Być może niektórych rzeczy nie wypada pisać politykom, ale internauci - obserwatorzy sceny politycznej - nie mieli już litości dla Leszka Millera. W komentarzach padło wiele gorzkich słów co do obecnego statusu politycznego byłego lidera Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wskazuje się m.in. na jego "polityczny romans" z Platformą Obywatelską (do Parlamentu Europejskiego wszedł z list Koalicji Europejskiej). - Jest pan klasycznym przykładem ześwinienia się w polityce - napisał jeden z internautów.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#lewica #Włodzimierz Czarzasty #Leszek Miller

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo