Tragedia w Radomiu! Zaatakowany 39-latek nie żyje

Policja zatrzymała 5 osób, które mogą mieć związek ze śmiertelnym zranieniem ostrym narzędziem 39-letniego mężczyzny w Radomiu. - Wszyscy zostali osadzeni do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie – poinformowała rzeczniczka mazowieckiej policji podisnp. Katarzyna Kucharska.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 18.00. "Zraniony ostrym narzędziem mężczyzna został znaleziony na ul. Dąbrowskiego. 39-latek zmarł na miejscu" – przekazała podinsp. Kucharska.

Dodała, że po niespełna dwóch godzinach policja zatrzymała pierwszą osobę, a następnie kolejne, które mogą mieć związek ze śmiercią mężczyzny. W sumie zatrzymano trzy kobiety i dwóch mężczyzn.

Wszyscy byli nietrzeźwi. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. "Gdy wytrzeźwieją, będą z nimi przeprowadzone czynności procesowe" – powiedziała rzeczniczka.

To nie jedyny atak ostrym narzędziem...

Kucharska dodała, że także w piątek ok. godz. 19.30 niedaleko kościoła Garnizonowego w centrum Radomia ostrym narzędziem zraniony został 37-letni mężczyzna. Pokrzywdzonego przewieziono do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą.

Rzeczniczka podkreśliła, że policja nie wiąże ze sobą obu przestępstw.

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Radom #atak ostrym narzędziem #policja

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo