Najnowszy numer „GP”: Naklejka #DumaiSzacunek dla obrońców granicy. Nalep to! Dołącz do naszej akcji!

Do najnowszego wydania tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnego od środy 17 listopada) dołączona będzie naklejka w ramach zainicjowanej przez media Strefy Wolnego Słowa akcji Duma i Szacunek. Szczególnie polecamy także artykuł okładkowy „Operacja przeciwko Straży Granicznej. Rosyjskie służby, TVN i celebryci grali do jednej bramki. Przegrali” – ujawniamy szokujące metody operacji przeciwko broniącym polskiej granicy strażnikom, policjantom i żołnierzom. Będzie też o kulisach propagandowej napaści na polskie państwo. Ponadto w numerze najważniejsze informacje i analizy z kraju i ze świata. Subskrybuj tygodnik - teraz 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

fragment okładki najnowszego numeru tygodnika "Gazeta Polska"
Gazeta Polska

Dociera do nas coraz więcej sygnałów na temat zaangażowania Czytelników w naszą akcję #dumaiszacunek. W wielu oknach, na balkonach, a także przed domami już powiewają biało-czerwone flagi. Akcja została zapoczątkowana przez redakcje portalu Niezalezna.pl i „Gazety Polskiej” i pozostałe media Strefy Wolnego Słowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zachęcamy do dzielenia się informacjami na temat akcji w mediach społecznościowych oraz do nadsyłania do nas zdjęć swoich flag.

Na naszych oczach rozpoczęła się największa do tej pory próba bezprawnego, masowego i siłowego naruszenia integralności wschodniej granicy Polski i Unii Europejskiej.
Bądźmy razem w tych trudnych chwilach próby!

Wywieśmy w swoich domach, na balkonach, w oknach biało-czerwone flagi – wyraz dumy i szacunku dla służby pełnionej na wschodniej granicy naszego kraju.

Do najnowszego numeru tygodnika „Gazeta Polska” dodana będzie naklejka: Duma i Szacunek dla obrońców granicy.

[fot. Bartosz Kalich/Gazeta Polska]

Ponadto w numerze:

  • Operacja przeciwko Straży Granicznej. Rosyjskie służby, TVN i celebryci grali do jednej bramki. Przegrali

Jak opowiadają, „śmiecie” i „wataha psów” w TVN to nic w porównaniu z tym, co słyszeli w lesie od tzw. wolontariuszy od „pomagania”. „Żeby ci dziecko zdechło”, „Jesteście jak Łukaszenka” – relacjonuje nam ich słowa strażnik. Tych ludzi wsparły trzy byłe pierwsze damy, którym towarzyszył transparent „Straż Graniczna ma krew na rękach”. Wreszcie na rosyjskim komunikatorze ujawniono prywatne adresy strażników. – To było trzy razy „z”. Chodziło o pozbawienie nas zaufania, o zastraszenie, a na końcu o zniszczenie nas – mówi w rozmowie z „GP” strażnik. Podkreśla, że się nie udało, bo funkcjonariusze wspierają się wzajemnie. 
- ujawnia Hubert Kowalski

  • Nakłaniali Polki do prostytucji, teraz… bronią imigrantów. Propagandowa napaść na polskie państwo

Kto organizował październikowy marsz „Stop Torturom na Granicy”, w którym udział wzięli liczni aktywiści i celebryci, m.in. Agnieszka Holland? Jak sprawdziła „GP”, za atakującym polskich funkcjonariuszy marszem stoi lewicowa fundacja, która nakłaniała Polki do uprawiania prostytucji. Marsz z transparentami „Straż Graniczna mordercy” i „Polska zabija” promowała też propagująca komunistów instytucja samorządowa, finansowana przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.
- więcej na ten temat w tekście Grzegorza Wierzchołowskiego”

  • Marsz Niepodległości – fenomen pokoleniowy i polityczne gry

Marsz Niepodległości był spokojny. I właśnie to powinno nas martwić – napisał w lewackiej „Krytyce Politycznej” Przemysław Witkowski, przedstawiający się jako „historyk idei, badacz ekstremizmów politycznych”. Oj, za badanie ekstremy płacą zawsze najlepiej. „Właściwego Marszu Niepodległości w 2021 roku nie będzie. Jak ktoś chce iść sobie na spacer z chorągiewką, to niech idzie” – ogłosił z kolei prof. Adam Wielomski, zarzucając mu, że przestał być „antyestablishmentowy”. O Wielomskim, deklarującym się jako konserwatysta, warto wiedzieć trzy rzeczy: zrobił wywiad z Jaruzelskim, nosił koszulkę z Putinem, a w II turze wyborów prezydenckich poparł Trzaskowskiego. Oba głosy, Witkowskiego i Wielomskiego, wskazują, że wokół Marszu Niepodległości działy się w tym roku dobre rzeczy.
- czytamy w tekście Piotra Lisiewicza.

Tygodnik Gazeta Polska dostępny w wygodnej prenumeracie cyfrowej
Sprawdź ofertę prenumeraty cyfrowej TUTAJ: 
https://prenumerata.swsmedia.pl/ oraz pod numerem telefonu 605 900 002 lub 501 678 819
 

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

#Gazeta Polska

Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo