Kołobrzeg: zaszczep się bezpłatnie na grypę

Osoby w wieku 65-74 lat, które posiadają Kołobrzeską Kartę Mieszkańca, mogą bezpłatnie przyjąć szczepionkę przeciw grypie w ramach miejskiego programu szczepień – poinformował rzecznik prasowy prezydenta miasta Michał Kujaczyński. Rejestracja już ruszyła.

pixabay

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie w Kołobrzegu (Zachodniopomorskie) w ramach miejskiego programu szczepień dotyczą osób w wieku 65-74 lat, czyli urodzonych w latach 1947-1965, które posiadają Kołobrzeską Kartę Mieszkańca.

Kujaczyński w przesłanym komunikacie poinformował, że wykonawcą programu, wyłonionym w piątym postępowaniu konkursowym, został Ośrodek Medycyny Pracy dra n. med. Piotra Kłosa w Kołobrzegu.

Rejestracja ruszyła 8 listopada i prowadzona jest od poniedziałku do czwartku pod numerem telefonu 94 35 24 440 w godzinach 8-15. W te dni planowane są także szczepienia, ale w godz. 8-12 oraz 14-16.

Kujaczyński zaznaczył, że liczba szczepionek jest ograniczona i podawane one będą chętnym według kolejność zgłoszeń.

W dniu szczepienia należy mieć ze sobą maseczkę, dowód osobisty i Kołobrzeską Kartę Mieszkańca.

Kujaczyński przypomniał, że osoby w wieku 75-lat i starsze (urodzeni w 1946 r. i wcześniej) mogą korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu (rejestracja tel. 536 328 727), lub w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej (rejestracja tel. 780 148 989).

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

dp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo