Uczestnicy „marszu nienawiści” i „faszyści”? Te ZDJĘCIA pokazują, jak kłamią mainstreamowe media

Choć od wielu dni trwała zorganizowana kampania mająca na celu atakowanie Marszu Niepodległości, to okazał się on wielkim świętem patriotyzmu. 11 listopada ulicami Warszawy przeszły całe rodziny z dziećmi, seniorzy, duchowni, a także obcokrajowcy, którzy... w samych superlatywach wyrażali się o Polsce. Kłamliwa narracja mainstreamowych mediów legła w gruzach!

Marsz Niepodległości, który wyruszył z ronda Dmowskiego, bezpiecznie dotarł na błonia Stadionu PGE Narodowego. To największe zgromadzenie organizowane w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Za organizację marszu odpowiadają środowiska narodowe, jednak w tym roku nadano mu status formalnego zgromadzenia organizowanego przez władze publiczne. Powodem była tocząca się w sądach sprawa rejestracji marszu jako zgromadzenia cyklicznego, w której zapadły orzeczenia niekorzystne dla jego organizatorów - za sprawą wniosku Rafała Trzaskowskiego. Tegoroczny marsz przechodził pod hasłem "Niepodległość nie na sprzedaż".

Marsz Niepodległości atakowany był już od jakiegoś czasu ze zdwojoną siłą - i nie mówimy tu tylko o wnioskach, jakie składał Trzaskowski. W mediach lewicowo-liberalnych roiło się od haseł dotyczących "marszu nienawiści" czy rzekomych "faszystów", którzy mieliby paradować po Warszawie. Co się okazało?

W marszu szły różne środowiska, w tym także osoby duchowne: siostry zakonne pokazały, że 11 listopada Polska jest najważniejsza!

Ale to nie koniec - byli także obcokrajowcy. Przybysze z innych krajów, także czarnoskórzy, założyli biało-czerwone barwy i stanęli do pochodu wraz z Polakami. Podkreślali tym jedność z krajem, w którym żyją. - Bardzo lubię Polskę, dla mnie to najlepszy kraj w Europie! Naprawdę, a to spotkanie, dzień niepodległości, jest najlepsze! Wszystko jest OK, w Polsce nie ma rasistów w ogóle, dużo ludzi ma dobre serca - mówił James, który na bluzie miał napisane hasło "Polska Jezusa nie na sprzedaż".

I choć na antenach niektórych mediów padały "pytania z tezą", nic nie było w stanie zepsuć tego święta. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii... Niech żyje Polska! 

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Marsz Niepodległości

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Z uwagi na prace modernizacyjne możliwość komentowania została tymczasowo wyłączona. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na Facebooku fb.com/NiezaleznaPLZobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo