„Polacy to psychopaci j**ani”. Co udostępnia na Twitterze wiceprezydent Warszawy?

Trwa Marsz Niepodległości, którego organizacji mocno przeciwne były władze Warszawy. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, które pokazują akcje mogące stanowić prowokacje. Jeden z wpisów, okraszony wulgarnym komentarzem, udostępniła na swojej osi czasu na Twitterze wiceprezydent Warszawy, Aldona Machnowska.

fot. Anna Zyzek/niezalezna.pl

Trwa Marsz Niepodległości, który zgromadził, według szacunków organizatorów, około 100 tysięcy osób. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania przedstawiające pełny przekrój jego uczestników.

W mediach społecznościowych pojawiły się także nagrania pokazujące jednego mężczyznę podpalającego niemiecką flagę oraz portret Donalda Tuska. Pojawiły się sugestie, że może to być prowokacja.

Niemniej, nagrania były często udostępniane wśród polityków i zwolenników parlamentarnej opozycji oraz przeciwników organizacji Marszu Niepodległości.

Wśród licznych postów poświęconych tym sytuacjom, jeden oceniał postawę jednego z mężczyzn przedstawionych na nagraniu. Został on okraszony wulgarnym komentarzem: "Polacy to psychopaci j**ani".

Ten komentarz nie przeszkodził wiceprezydent Warszawy, Aldonie Machnowskiej w udostępnieniu tego wpisu.

Władze Warszawy były przeciwne organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości. Sądy przychyliły się do wniosków prezydenta miasta o uchylenie zgody na organizację wydarzenia.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo