Dziś w programie Anity Gargas: sensacyjna opinia FSB nt. czarnych skrzynek

Sensacyjny dokument przedstawi Anita Gargas w dzisiejszym wydaniu programu „Zadanie specjalne” na antenie Telewizji Republika. Chodzi o opinię biegłych FSB na temat nagrań z czarnych skrzynek Tu-154 M. Opinię zamówił  w kwietniu 2010 roku Komite

Andrey Stenin / Андрей Стенин; Commons:RIA Novosti; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Sensacyjny dokument przedstawi Anita Gargas w dzisiejszym wydaniu programu „Zadanie specjalne” na antenie Telewizji Republika. Chodzi o opinię biegłych FSB na temat nagrań z czarnych skrzynek Tu-154 M. Opinię zamówił  w kwietniu 2010 roku Komitet Śledczy przy Prokuraturze Generalnej Rosji.

Jakie wnioski stawiają eksperci FSB w opinii przekazanej rosyjskiej prokuraturze? Czy nagrania, którymi dysponowali biegli rosyjscy, pokrywają się z kopiami nagrań znanymi z raportu MAK, raportu Millera i ekspertyzy Instytutu Ekspertyz Sądowych? Co na ten temat mówi Maciej Lasek? Co wiadomo o losie rejestratorów z tupolewa?

O tym wszystkim Anita Gargas będzie rozmawiać z publicystami Marcinem Gugulskim i Arturem Dmochowskim z „Gazety Polskiej” oraz z szefem Zespołu Parlamentarnego ds. zbadania katastrofy smoleńskiej Antonim Macierewiczem.

„Zadanie specjalne” dziś w Telewizji Republika o godz. 21
 

 

Źródło: niezalezna.pl

ad
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo