Dzieci z Michałowa podziękowały policjantom. Funkcjonariusze dostali laurkę za obronę granicy

Nietypowa korespondencja wpłynęła do Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. To podziękowania kierowane do policjantów przez dzieci z Gminnego Przedszkola w Michałowie. Policjanci pochwalili się sympatycznym prezentem w mediach społecznościowych.

Fragment laurki od dzieci z Michałowa
https://twitter.com/podlaskaPolicja

Jak informuje strona podlaskiej Komendy Wojewódzkiej Policji, oprócz dzieci na laurce podpisali się również pracownicy przedszkola w Michałowie.

"My również dziękujemy, za wsparcie" - odpisali policjanci, publikując zdjęcie kartki.

Laurka została przygotowana z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, dlatego oprócz biało-czerwonej szarfy w tle oraz godła Polski, w rogu znajduje się data 11.11.2021 roku. Na górze widnieje zaś napis "dziękujemy za obronę Polskich Granic".

 

 

Michałowo znane jest w Polsce z pierwszej w kraju szkoły disco polo, ale także z problemów z migrantami, które zaczęły się właśnie w okolicy. Kilka dni temu głośno było o problemach z prawem burmistrza Michałowa oraz kontrowersyjnych wypowiedziach wiceburmistrza tej miejscowości dla niemieckich mediów. Jak widać, tam gdzie dorośli nie potrafią pomóc, dzieci biorą sprawy w swoje ręce.

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com, policja.gov.pl

#Michałowo #policja #straż graniczna

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo