„Pier***nij się w pusty łeb”. Sikorski taki wpis podaje dalej i pyta... o test psychologiczny

Jeszcze niedawno Radosław Sikorski pisał do europoseł Beaty Kempy o "zatłuszczonym łbie", a dziś podał dalej wpis o "pustym łbie" - tym razem skierowany do sędzi Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz. Dodatkowo, Sikorski zastanawiał się, dlaczego sędziów TK nie obowiązują... testy psychologiczne.

Radosław Sikorski
Filip Blazejowski/Gazeta Polska

"Pier***nij się w pusty łeb" - w taki sposób wpis sędzi Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz skomentował na Twitterze tzw. Ruch Ośmiu Gwiazd, strona zajmująca się krytyką obecnie rządzących w Polsce. Okazuje się, że agresywny wpis najwidoczniej spodobał się Radosławowi Sikorskiemu z Platformy Obywatelskiej, gdyż podał on go dalej.

-  A swoją drogą czy nie jest niekonsekwencją to, że aby zostać policjantem, strażakiem lub żołnierzem trzeba przejść test psychologiczny a ministrem obrony lub sędzią TK nie?

- dodał polityk. 

Warto dodać, że poseł Sikorski również nie stroni od podobnego sposobu dyskusji, jakiego używa Ruch Ośmiu Gwiazd. Przypomnijmy chociażby wpis skierowany do europoseł Beaty Kempy:

Z kolei na ujawnionych za czasów rządów PO-PSL "taśmach prawdy" Sikorski dość swobodnie rozmawia z Janem Kulczykiem. To właśnie wtedy najprawdopodobniej o urzędniczce z Najwyższej Izby Kontroli wyraża się słowami "piz*a" i "su*a", a wspominając o stewardessie cytował powiedzenie "nie zrzuciłbym z końca członka".

 


Źródło: niezalezna.pl

#Radosław Sikorski #Krystyna Pawłowicz #Trybunał Konstytucyjny

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo