Białoruscy żołnierze na terytorium Polski. „Dla opozycji nie ma tematu? To polscy politycy?”

"Na terytorium Polski bez naszej zgody wkroczyli białoruscy żołnierze. Mamy do czynienia z agresją na kraj członkowski NATO. Widzę, że dla opozycji nie ma tematu. To są polscy politycy?" - napisał na Albicli poseł Kazimierz Smoliński. "Chyba do opozycji i jej mediów nie dociera co się właśnie wydarzyło" - dodał polityk PiS.

fot. twitter.com @StZaryn

Jak informowaliśmy kilka godzin temu, w nocy polscy żołnierze zauważyli na terytorium RP trzy umundurowane osoby, z bronią długą. Poinformował o tym na Twitterze Stanisław Żaryn, rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych. "Po spotkaniu polskiego patrolu, przeładowały one broń, a potem oddaliły się w kierunku Białorusi" - powiadomił Żaryn.

Do sprawy odniósł się na Albicli poseł Kazimierz Smoliński (Prawo i Sprawiedliwość):

Chyba do opozycji i jej mediów nie dociera co się właśnie wydarzyło. Na terytorium Polski bez naszej zgody wkroczyli białoruscy żołnierze. Mamy do czynienia z agresją na kraj członkowski NATO. Widzę, że dla opozycji nie ma tematu. To są polscy politycy?

- pyta polityk.

I rzeczywiście - sprawdziliśmy, jakie są główne tematy na dużych polskich portalach: Onet? Zwycięstwo tenisisty Huberta Hurkacza. Wirtualna Polska? "Z fortuny zostało nic" - historia piłkarza. Fakt? Sytuacja w szpitalu w Pszczynie. RMF FM? Koronawirus. TVN24? Rodzinna awantura z użyciem noża...

 


Źródło: niezalezna.pl, albicla.com, twitter.com

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo