Zaglądamy na TikToka Roberta Biedronia. A tam kolejne tańce i... pocieranie się benzyną

Robert Biedroń wchodzi na stację benzynową, pociera się benzyną, bo idzie na randkę i chce "pachnieć drogo". Właśnie taki filmik na TikToku zamieścił ostatnio europoseł Lewicy. Ale to nie wszystko - znajdziemy tam również taniec do ulubionej muzyki czy... kwestie orientacji seksualnej. Polityka zeszła na dalszy plan?

Robert Biedroń
fot. screen z TikTok @Robert Biedroń

TikTok to platforma społecznościowa, która zyskuje ogromną popularność wśród najmłodszych. Nastolatkowie wręcz oszaleli na punkcie tworzenia krótkich filmów z muzyką. Rekordowa popularność przyciąga na TikToka także polityków.

W naszym serwisie pokazywaliśmy już, w jaki sposób na Tik-Toku promuje się Robert Biedroń. Polityk Lewicy tańczył w Brukseli, pokazując, że tak wygląda "walka o ważne sprawy dla Polski".

Po jakimś czasie ponownie zaglądamy na profil Biedronia na TikToku. A tam... niewiele się zmieniło. Biedroń wciąż pokazuje filmiki z tańcami do ulubionych piosenek. Przedstawia również scenki dotyczące orientacji seksualnej, czy... wchodzi na stację benzynową, by wysmarować się benzyną, by "pachnieć drogo na randce". 

To teraz tak wygląda poważna, unijna polityka?

 


Źródło: niezalezna.pl

#Robert Biedroń

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo