Marcin Najman chce walczyć ze Zbigniewem Bońkiem. Może być trudniej niż ze Szczeną

Marcin Najman w piątek na gali MMA-VIP 3 pokonał Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego, a po walce zapowiedział, że chce zmierzyć się w klatce z byłym prezesem PZPN - Zbigniewem Bońkiem.

Zbigniew Boniek stanie do walki z Marcinem Najmanem?
fot. twitter.com/Cin20Andrzej/

Marcin Najman i Zbigniew Boniek od dawna wymieniają uprzejmości w mediach społecznościowych. Pięściarz i zawodnik MMA zarzucał Bońkowi między innymi, że porzucił polską reprezentację piłkarską po serii fatalnych spotkań, gdy pełnił rolę selekcjonera. Honorowy prezes PZPN często wytykał Najmanowi natomiast liczne porażki.

Marcin Najman wyzywa Zbigniewa Bońka do walki

"El Testosteron" w piątkowy wieczór błyskawicznie uporał się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, którego obalił na początku pierwszej rundy. Sędzia przerwał pojedynek, ale ciekawiej było po walce, kiedy Najman oświadczył, że chce by jego kolejnym rywalem był Boniek.

Ze Zbyszkiem Bońkiem mogłoby być ciut trudniej niż ze Szczeną… A gdyby ktoś w kaloryferze podsłuchał moją taktykę na walkę?

- napisał Najman na Twitterze nawiązując do afery podsłuchowej w PZPN.

Na razie nie wiadomo jak do tego pomysłu podchodzi 65-letni były piłkarz Widzewa, Juventusu i AS Romy, ale trudno spodziewać się by podjął rękawice. Zaczepiony w mediach społecznościowych przez Krzysztofa Stanowskiego odpisał krótko, jakby nie znał tematu "a o co chodzi?"

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Marcin Najman #MMA #Zbigniew Boniek

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo