Media: Paulo Sousa z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

O pozytywnym wyniku testu antygenowego selekcjonera reprezentacji Polski poinformował dziennikarz portalu Meczyki.pl. Jak dodał - obecność Sousy na listopadowym zgrupowaniu nie jest zagrożona. Portugalczyk oczekuje jeszcze na wynik testu PCR, jednak, jak podaje sport.pl - selekcjoner ma objawy typowe dla zakażenia.

Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Jako pierwszy informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa wykonanym przez Portugalczyka podał dziennikarz portalu meczyki.pl

 

 

Informację na temat stanu zdrowia Sousy rozszerzyła redakcja portalu sport.pl. Jak przekazał ich dziennikarz, selekcjoner reprezentacji Polski, ma objawy związane z chorobą.

 

 

Jak podaje redakcja:

"Paulo Sousa przed planowanym na najbliższy weekend przyjazdem do Polski otrzymał pozytywny wynik testu antygenowego na obecność COVID-19. To oznacza, że będzie musiał zmienić swoje plany, a planował wizytę na trzech meczach ekstraklasy - Cracovii z Radomiakiem Radom, Jagiellonii Białystok z Piastem Gliwice oraz Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Ponadto portugalski selekcjoner miał w czwartek również obejrzeć mecz Ligi Europy Legia - Napoli."

 

Źródło: niezalezna.pl, meczyki.pl, sport.pl, twitter

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo