Wyciekły wyniki plebiscytu France Football? Robert Lewandowski przed Lionelem Messim

W niedzielę zakończyło się głosowanie w plebiscycie France Football. Chociaż zdobywcę Złotej Piłki oficjalnie poznamy dopiero za miesiąc, to w sieci pojawiły się wyniki. Według tego przecieku zwycięzcą jest Robert Lewandowski, który wyprzedza Lionela Messiego.

Robert Lewandowski wkrótce będzie odbierał gratulację za zdobycie Złotej Piłki?
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

W tym roku gala Złotej Piłki - odwołana ostatnio z powodu pandemii Covid-19 - odbędzie się zgodnie z planem, a Robert Lewandowski wymieniany jest w gronie głównych faworytów do zwycięstwa. Głosowanie na najlepszego piłkarza świata zakończyło się w ostatnią niedzielę. Wyniki poznamy dopiero 29 listopada podczas ceremonii w Theatre du Chatelet w Paryżu, jednak w sieci krąży zdjęcie z podliczonymi głosami.

Według informacji, których autentyczności nie sposób jednak potwierdzić po raz pierwszy w historii Złotą Piłkę zdobędzie Polak. W klasyfikacji plebiscytu France Football Robert Lewandowski rzekomo wyprzedził Lionela Messiego i Karima Benzemę. Dopiero na dziewiątym miejscu znalazł się Cristiano Ronaldo. Czy tak będzie naprawdę dowiemy się dopiero za miesiąc.

Złota Piłka dla Roberta Lewandowskiego?

 


Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #Złota Piłka #Lionel Messi #France Football

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo