Poszukiwania 11-letniego Oliwiera z Częstochowy zakończone

Policjanci poszukują 11-letniego Oliwiera Mulszanowskiego z Częstochowy. Chłopiec we wtorek wyszedł ze szkoły, nie wrócił jednak do domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Dziś śląska policja opublikowała zdjęcie i rysopis dziecka, prosząc o pomoc w jego odnalezieniu.

Poszukiwany chłopiec
czestochowa.policja.gov.pl

Aktualizacja:

Jak podała dziś rano częstochowska policja, chłopiec we wtorek po południu wyszedł ze szkoły, nie wrócił jednak do domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Rano policja opublikowała zdjęcie i rysopis dziecka, prosząc o pomoc w jego odnalezieniu.

Kilkadziesiąt minut później młodszy aspirant Kamil Sowiński z częstochowskiej policji poinformował jednak o odnalezieniu 11-latka.

"Po informacji, że chłopiec może przebywać w okolicy jednego ze sklepów, bodajże przy ul. Korkowej, udał się tam patrol policji, który ujawnił poszukiwanego"

- powiedział policjant.

Tożsamość chłopca potwierdziła już jego mama. Ze wstępnych informacji wynika, że jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Policjanci będą jeszcze sprawdzali okoliczności, w których 11-latek nie wrócił do domu.


"Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-latek wyszedł ze szkoły we wtorek 26 października br. około 15.20. Nie dotarł jednak do domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną"

– podała częstochowska komenda.

Oliwier ma 146 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy koloru blond o ciemnym odcieniu. Ubrany był w musztardową kurtkę, miał ze sobą czerwony plecak.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.
 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Polska

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo