Błyskawiczne zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego na KSW 64! Bombardier padł jak rażony gromem

Mariusz Pudzianowski błyskawicznie zakończył walkę na gali KSW 64 nokautując po 16 sekundach pojedynku potężnie zbudowanego Bombardiera. Serigne Ousmane Dia przegrał pierwszą walkę w formule MMA.

Mariusz Pudzianowski wygrał na KSW 64 z Serigne Ousmane „Bombardierem" Dia
fot. screen/twitter

Polski siłacz miał walczyć z z Senegalczykiem w marcu tego roku. Wówczas Bombardier trafił jednak tuż przed starciem do szpitala z ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego. Do pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z ważącym blisko 150 kilogramów Serigne Ousmane Dia doszło zatem dopiero na gali KSW 64.

Mariusz Pudzianowski zbombardował Bombardiera

44-letni "Pudzian" nie obawiał się potężnego rywala i zapowiadał, że chce Bombardiera znokautować.

Z moim doświadczeniem nie obawiam się go. To jest dwa metry i 150 kilo wagi. Zmęczyć, zmęczyć. Po "pudzianowemu ubić kotleta"

- mówił przed KSW 64, ale chyba sam nie spodziewał się tak łatwego pojedynku.

Polak ruszył na Senegalczyka od początku i potężnym prawym na podbródek powalił przeciwnika. 45-letni dwumetrowy kolos padł jak rażony gromem po 16 sekundach w klatce, a sędzia natychmiast przerwał walkę. Dla Mariusza Pudzianowskiego było to 16 zwycięstwo w formule MMA - ma również 7 porażek i jedno starcie określane jako "no contest". Senegalczyk po sobotnim starciu w łódzkiej Atlas Arenie może pochwalić się bilansem 2:1.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Mariusz Pudzianowski #Bombardier #KSW 64 #MMA

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo