Śmiertelny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyją 3 osoby

Trzy osoby zginęły w tragicznych wypadku, do którego doszło w Czmoniu (woj. wielkopolskie). Auto osobowe zderzyło się z dwoma innymi pojazdami i stanęło w płomieniach.

Wypadek miał miejsce w środę około południa. Informację o wydobyciu z rozbitego i spalonego auta szczątków dwóch osób policja potwierdziła dopiero po godzinie 18.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak powiedział, że policjanci ścigali samochód osobowy, którym poruszali się sprawcy napadu na kobietę w Śremie.

- Na łuku drogi uciekający zaczęli wyprzedzać kolumnę samochodów. Uderzyli czołowo w jadącego z naprzeciwka peugeota, następnie odbili się od tego auta i zderzyli się z tirem. Samochód uciekających zapalił się

 – powiedział.

Tuż po zdarzeniu policjanci zdołali wyjąć z opla jedną osobę; ciężko ranny Gruzin zmarł mimo udzielonej pomocy medycznej. Przez wiele godzin służby ratunkowe nie były w stanie określić, ile osób zginęło w rozbitym i spalonym aucie.

Ranny kierowca peugeota trafił do szpitala. Kierowcy tira nic się nie stało. Borowiak poinformował, że na piątek zaplanowane są dodatkowe oględziny pojazdów biorących udział w wypadku.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

md
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo