„Walnij się w zatłuszczony łeb” - tak Sikorski robi politykę. Niesmak wzbudził nawet w swojej partii

Kiedy skończyły się argumenty, Radosław Sikorski przeszedł do uprawiania polityki w specyficznym stylu. "Walnij się w zatłuszczony łeb" - napisał do Beaty Kempy na Twitterze. Wcześniej... sam ją zaczepił, odpowiadając na jej wpis. Nawet w Platformie Obywatelskiej uważają, że to przesada. - Nie podoba mi się to - przyznał Andrzej Halicki.

Radosław Sikorski obrażał Beatę Kempę na Twitterze
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

- Na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów po raz pierwszy łopocze polska flaga! Lasy zawsze wierne Polsce - szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany

- napisała na Twitterze Beata Kempa. Jak się okazało, taki wpis potrafił rozjuszyć... europosła Radosława Sikorskiego z Koalicji Obywatelskiej. Odpowiedział hasłem o "dojeniu". 

Ale to nie koniec, bo na kolejną uwagę - że "nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba" - Sikorski odpowiedział rynsztokowym atakiem:

Wiele osób, obserwujących wpisy Sikorskiego, nie mogło uwierzyć w taki poziom dyskusji. Polityk, który przez wielu zwolenników opozycji wskazywany jest jako wzór "europejskości", niczym internetowy troll wdaje się w przepychanki słowne, obrażając przy tym swoich politycznych przeciwników. 

Także w Platformie Obywatelskiej te wpisy nie przeszły bez echa. Czy ten sposób prowadzenia polityki podoba się kolegom Sikorskiego?

– Nie podoba mi się. Będę rozmawiał dzisiaj z panem Sikorskim. Nie podoba mi się obrażanie kogokolwiek 

– odpowiedział dziś Andrzej Halicki w wywiadzie dla radiowej Jedynki.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Radosław Sikorski

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo