Wytnij i wyślij list w obronie Polski!

W czwartkowej Gazecie Polskiej Codziennie znajdą Państwo dwa listy. Pierwszy adresowany do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen, a drugi do eurodeputowanych. Oba listy drukujemy w wersji polsko i angielskojęzycznej. Oba listy wystarczy wyciąć i wysłać pocztą na podane adresy. W przypadku przewodniczącej Komisji Europejskiej tylko taka droga jest możliwa, ponieważ jej adres poczty elektronicznej został zablokowany.

niezalezna.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji mediów Strefy Wolnego Słowa. Pokażmy, my obywatele Rzeczypospolitej, ale także Unii Europejskiej, że nie zgadzamy się na instrumentalne traktowanie naszego kraju, szantaż ze strony jednej opcji politycznej, która chce narzuć całej Unii swój punkt widzenia, swoje wartości i kwestionuje nasze prawo do niezawisłości. W wersji elektronicznej znajdą Państwo te listy na portalu Niezależna.pl, podobnie jak adresy mailowe do eurodeputowanych.

Najbliższe dni upłyną nam pod znakiem innego wydarzenia. W czwartek rozpoczyna się IX Wielki Wyjazd Na Węgry. W czwartkowej GPC znajdą Państwo informacje o tym jak będzie przebiegał, a także argumentację uzasadniającą dlaczego tak ważna jest byśmy wspólnie z Węgrami pielęgnowali przyjaźń obu narodów i wspólne dążenie do wolności.

Zachęcam do lektury.

 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Jarosław Molga
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo