„Już niedługo” – film o kulisach Wielkiego Wyjazdu na Węgry. Oglądaj dziś w Telewizji Republika

Już dziś wieczorem, o godz. 20.10, tylko w Telewizji Republika wyemitowany zostanie film Krzysztofa Siuciaka i Piotra Bugajewskiego, który przeniesie nas w sentymentalną podróż. "Już niedługo" to dokument o pierwszym Wielkim Wyjeździe na Węgry. Nie przegap!

W filmie pokazano Wielki Wyjazd na Węgry z 2012 r.
Malgorzata Armo

Film pt. "Już niedługo" zdobył Nagrodę Specjalną Obywatelskiej Komisji Etyki Mediów na Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Niezależnego „OKNO” w Ełku. Autorzy w bardzo kameralnych i szczerych rozmowach podczas podróży pokazują widzowi, często bardzo osobiste motywacje osób biorących udział w tej wspaniałej imprezie, pod patronatem Strefy Wolnego Słowa. Dokument ukazuje też wyjątkową atmosferę demonstracji w Budapeszcie. 

Wielki Wyjazd to tradycja zapoczątkowana w 2012 roku - to właśnie wspomnienia z tego wydarzenia znalazły się w dokumencie Krzysztofa Siuciaka i Piotra Bugajewskiego.

IX Wielki Wyjazd na Węgry organizowany przez Kluby Gazety Polskiej odbędzie się w dniach 21-24 października. Klubowicze informują:

Wyjeżdżamy 21 października z Warszawy Centralnej i Krakowa. Do Budapesztu przyjedziemy 22 października w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni do hoteli. W dniu narodowego święta Węgier, 23 października, weźmiemy udział w Marszu Pokoju. W Budapeszcie spędzamy dwie noce (22–24 października).

Oglądaj "Już niedługo" - sobota, 16 października, godz. 20.10, Telewizja Republika.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Wielki wyjazd na węgry #Kluby Gazety Polskiej #Już niedługo

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo