Wypiła butelkę wina i wsiadła za kierownicę. Wylądowała na ogrodzeniu [ZDJĘCIA]

Niespełna 2 promile alkoholu w organizmie miała 40-latka kierująca renaultem. Kobieta straciła panowanie nad osobówką, przez co jej podróż zakończyła się na ogrodzeniu posesji. Kobieta przyznała przybyłym na miejsce policjantom, że tuż przed wyjazdem wypiła 0,7 litra wina. Grożą jej 2 lata pozbawienia wolności, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami.

lodzka.policja.gov.pl

Zdarzenie miało miejsce 13 października 2021 roku w Radomsku w dzielnicy Bogwidzowy. Tuż po godzinie 15.00 dyżurny policji otrzymał informację, że samochód osobowy uszkodził dwa ogrodzenia od posesji. Przysłani na miejsce mundurowi ustalili, że kierowcą pojazdu była 40-letnia mieszkanka Radomska. 

40-latka straciła panowanie nad pojazdem, przez co wjechała w ogrodzenie. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca miała 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie rozmowy z policjantami przyznała się, że tuż przed rozpoczęciem podróży wypiła 0,7 litra wina. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Funkcjonariusze odebrali jej elektronicznie prawo jazdy i dowód rejestracyjny. 

Kobieta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie stanie przed sądem. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami. 

 

 

 

Źródło: Łódzka Policja, niezalezna.pl

Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo