„Frog” poszukiwany listem gończym. Gdzie jest Robert Nogal?

Policjanci z warszawskiego Targówka poszukują Roberta Nogal ps. "Frog". Mężczyzna jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności - poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.

Robert Nogal "Frog" jest poszukiwany listem gończym

Według informacji przekazanej przez kom. Paulinę Onyszko, "Froga" poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. "Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180a kk. (prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień)" - tłumaczyła policjantka.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Robert Nogal "Frog"

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo