Prezydent spotkał się z liderami stowarzyszenia OdNowa RP

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z liderami stowarzyszenia OdNowa RP, na czele z prezesem Marcinem Ociepą, rozmowa dotyczyła priorytetów programowych i funkcjonowania Stowarzyszenia w ramach koalicji Zjednoczonej Prawicy - przekazała dziś Kancelaria Prezydenta.

Twitter.com/@prezydentpl

"Prezydent Andrzej Duda spotkał się z liderami stowarzyszenia OdNowa RP, na czele z prezesem Marcinem Ociepą. Tematem: priorytety programowe i funkcjonowanie Stowarzyszenia w ramach koalicji Zjednoczonej Prawicy"

- poinformowała w środę wieczorem na Twitterze Kancelaria Prezydenta.

Na początku września byli politycy związani z Porozumieniem Jarosława Gowina - oprócz Marcina Ociepy, również posłowie: Anna Dąbrowska-Banaszek, Grzegorz Piechowiak, Wojciech Murdzek, Andrzej Gut-Mostowy oraz senator Tadeusz Kopeć powołali stowarzyszenie OdNowa RP, które ma działać w ramach Zjednoczonej Prawicy i klubu PiS.

W poniedziałek prezydent Duda spotkał się z kierownictwem Partii Republikańskiej w tym prezesem Adamem Bielanem. W spotkaniu wzięli udział również m.in. wiceszef Ministerstwa Aktywów Państwowych Karol Rabenda, posłowie: Kamil Bortniczuk i Jacek Żalek. Według KPRP tematem rozmów były plany działań tej partii w ramach Zjednoczonej Prawicy i współpracy z prezydentem w zakresie projektów legislacyjnych.

 

Źródło: niezalezna.pl, pap.pl

az
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo