Jarosław Kaczyński dziękuje „Gazecie Polskiej” i klubom „Gazety Polskiej”

- Dziękuję „Gazecie Polskiej”, dziękuję klubom „Gazety Polskiej”, które są przykładem zaangażowania w polskie sprawy – mówił wczoraj w Śremie Jarosław Kaczyński.  

Tomasz Adamowicz
- Dziękuję „Gazecie Polskiej”, dziękuję klubom „Gazety Polskiej”, które są przykładem zaangażowania w polskie sprawy – mówił wczoraj w Śremie Jarosław Kaczyński.
 
Na spotkanie z nim przyszło tak dużo osób, że sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie, w której odbywało się spotkanie, było wypełniona po brzegi, a część słuchaczy stała na korytarzu.

 
(fot. Klub Gazety Polskiej w Poznaniu)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że po dojściu do władzy PiS wprowadzi szereg fundamentalnych zmian legislacyjnych dotyczących wielu dziedzin życia. Podkreślił, że aby tego dokonać należy wygrać wybory i to większością umożliwiającą rządzenie bez koalicjantów.
 
- Jarosław Kaczyński prosił wszystkich o zaangażowanie w polskie sprawy, dając za przykład działanie Klubów Gazety Polskiej. Te słowa spotkały się z gromkimi brawami sali  – relacjonuje Zenon Torz, szef Klubu GP w Poznaniu, uczestnik spotkania.Podczas pobytu prezesa Prawa i Sprawiedliwości w Śremie odbyło się poświęcenie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej. W czasie uroczystości padły kolejne podziękowania Jarosława Kaczyńskiego wobec Klubów Gazety Polskiej za ich zaangażowanie w upamiętnianie ofiar tragedii smoleńskiej oraz „niezłomne upominanie się o prawdę, którą tak skrzętnie ekipa Tuska chce ukryć”.

 Źródło: niezalezna.pl

 

zt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo