Piłkarz Bayernu Monachium Lucas Hernandez trafi do więzienia. Spędzi tam pół roku

Francuski piłkarz Bayernu Monachium Lucas Hernandez dostał nakaz stawienia się w hiszpańskim sądzie 19 października, a potem odbycia sześciomiesięcznej kary pozbawienia wolności w wybranym przez siebie więzieniu. To kara za złamanie zakazu zbliżania się do żony.

Антон Зайцев, CC BY-SA 3.0 GFDL, via Wikimedia Commons

W lutym 2017 roku doszło do awantury, po którym Hernandez i jego wtedy partnerka, a obecnie żona Amelia de la Osa Lorente dostali zakaz zbliżania się do siebie i nawiązywania jakiejkolwiek formy kontaktu przez sześć miesięcy. Dodatkowo 25-letni obecnie piłkarz, który w tamtym czasie był zawodnikiem Atletico Madryt, musiał odbyć 31 dni prac społecznych.

Para zignorowała jednak zakaz i wkrótce pobrała się, a następnie wyjechała na miesiąc miodowy. Została zatrzymana po powrocie do Madrytu w czerwcu 2017 roku.

Hernandez jest piłkarzem Bayernu od 2019 roku. Został kupiony z Atletico za ok. 80 milionów euro. Jest też 29-krotnym reprezentantem Francji, z którą zdobył mistrzostwo świata w 2018 roku, a w niedzielę wzniósł trofeum za triumf w Lidze Narodów.

 

Źródło: PAP, Niezalezna.pl

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo