Szokujące nagranie trafiło do sieci. Agresja wśród nastolatków to wciąż poważny problem

Ta kłótnia dwóch uczniów mogła zakończyć się tragicznie. Na wideo, które trafiło do sieci, widać, jak jeden z nastolatków uderza drugiego z taką siłą, że ten pada w bezruchu. Wszystkiemu przyglądają się inni uczniowie. Na pomoc poszkodowanemu rzucają się dopiero wtedy, gdy ten leży na ziemi i nie reaguje. Sprawa najprawdopodobniej znajdzie sądowy finał.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. screen z nagrania wideo

Do nagrania, które zrealizowane zostało w pobliżu jednej z ostrołęckich szkół średnich, dotarł portal eOstroleka.pl. Widać na nim, jak grupa uczniów zebrała się niedaleko szkoły. Między dwoma z nich dochodzi do kłótni. "Wypier..., bo ci zaraz wy..." - krzyczy jeden z nich.

W końcu pada cios, po którym nastolatek upada na ziemię bez ruchu. Całe zdarzenie wygląda niezwykle poważnie - przygląda mu się sporo uczniów. Gdy widzą, jak ich kolega upada bezwładnie na ziemię, rzucają mu się na pomoc. Tu nagranie się kończy. 

Do zdarzenia wezwana została policja, ale nikt nie zdecydował się na złożenie zawiadomienia. Funkcjonariusze mieli ustalić, że między chłopakami "doszło do sprzeczki" - nagranie nie potwierdza jednak tej wersji. Komisarz Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji, cytowany przez lokalne media, podkreśla:

Po dotarciu do nagrania, na którym widać, że wersja przedstawiona funkcjonariuszom przez nastolatków różni się znacząco od stanu faktycznego, policjanci podjęli czynności zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Po tym, jak w sieci zaczęło krążyć szokujące nagranie, zawiadomienie w sprawie bójki złożyć miała dyrekcja szkoły. W związku z tym, że jeden z uczestników zdarzenia jest niepełnoletni, sporządzona została dokumentacja do sądu. 

 

Źródło: niezalezna.pl, eostroleka.pl

#bójka #szkoła

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo