Kulczyk. Kwaśniewski. Lis. Bielecki. Towarzystwo polityczno-medialno-biznesowe na meczu Legia-Lech

  

Aleksander Kwaśniewski, Jan Kulczyk, Waldemar Dąbrowski,  Tomasz Lis, Jan Krzysztof Bielecki i  Kazimierz Marcinkiewicz  zasiedli obok siebie w sobotę w loży piłkarskiej na stadionie Legii. Na zdjęciu, które publikujemy widać także innych polityków i artystów m.in posła Platformy Obywatelskiej Romana Koseckiego i wojewodę mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, którzy oglądali mecz - Legia Warszawa- Lech Poznań.

Niewątpliwym liderem dopingu w vipowskiej loży był były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Wraz z nim mecz oglądali biznesmen Jan Kulczyk, europoseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Olejniczak, były piłkarz, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej Roman Kosecki, doradca premiera Donalda Tuska ds. gospodarczych Jan Krzysztof Bielecki, wojewoda mazowiecki z Platformy Obywatelskiej Jacek Kozłowski, były premier Kazimierz Marcinkiewicz, były minister kultury Waldemar Dąbrowski, właściciel grupy ITI, m.in. TVN24 Mariusz Walter, redaktor naczelny tygodnika "Newsweek" Tomasz Lis, satyryk Krzysztof Materna, dyrektor sportowy Legii Jacek Mazurek czy prezes KP Legia Warszawa Bogusław Leśnodorski.

Po meczu dłuższą pogawędkę ucięli sobie m.in. Aleksander Kwaśniewski z Mariuszem Walterem. Humory zdecydowanie dopisywały. Byłego prezydenta na krok nie odstępował Wojciech Olejniczak.

Poza Tomaszem Lisem na zdjęciu w loży VIP-ów nie dostrzegliśmy żadnego znanego dziennikarza. Ciekawe, czy w swoim programie w TVP 2 "Tomasz Lis na żywo" oraz w "Newsweeku", którego jest redaktorem naczelnym Tomasz Lis zrelacjonuje przebieg sobotniego spotkania.


(foto: Piotr Kucza/newspix.pl)

Zdjęcia oraz filmy z VIP-owskich loży dostarczają często cennego materiału dla reporterów. Przypomnijmy jak nie tak dawno loża VIP zdemaskowała znajomość premiera Donalda Tuska ze skompromitowanym po prowokacji "Codziennej" sędzią Ryszardem Milewskim. Panowie wielokrotnie spotykali się na trybunach podczas meczu Lechii.


(fot.: facebook.com/tvn48)

Kiedy wybuchła afera z Milewskim Donald Tusk zarzekał się, że nie zna skompromitowanego sędziego z Gdańska. Przypomniał sobie dopiero kiedy dziennikarze pokazali mu zdjęcia z kilku spotkań. Panowie siedzieli blisko siebie na trybunach, a nawet wspólnie świętowali sukces drużyny przybijając sobie piątki po trafionych bramkach.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

"Totalni" krytykują plany zmian w akcyzie

Janusz Cichoń / Platforma Obywatelska RP [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

  

- Rząd decyduje się na zmiany, których skutki mogą być opłakane - rozwój szarej strefy, spadek produkcji i zatrudnienia - powiedział we wtorek Janusz Cichoń (KO), przedstawiając opinię klubu ws. projektu ustawy ws. wzrostu akcyzy na alkohol i tytoń.

Mówił, że klub parlamentarny Koalicji Obywatelskiej rozumie, że "alkohol i papierosy to produkty szczególne" i że "państwo powinno ograniczać konsumpcję dóbr tego typu" oraz że "państwo powinno uwzględniać koszty społeczne ich spożycia". Jak jednak ocenił, "widać wyraźnie, że państwu PiS nie o to chodzi": "PiS chce tylko zdobyć więcej środków, to jest ten 1,7 mld, o które toczy się bój". Jego zdaniem rząd nie dostrzega, jakie może być "zaskoczenie dla branży" producentów alkoholu i produktów tytoniowych.

Poseł ocenił, że tryb przyjmowania projektu ustawy jest "skandaliczny", biorąc pod uwagę wcześniejsze zapowiedzi rządu, a także propozycje, które zawierał m.in. projekt budżetu, gdzie "mieliśmy zapowiedzi podwyżki akcyzy o 3 pkt. proc.". Dodał, że w projekcie rząd idzie "daleko dalej".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl