Gdyby któryś z zawodników tym dostał… ZOBACZ, czym rzucali w Polaków pseudokibice z Albanii

Po ciężkim wyjazdowym meczu Polska wygrała 1:0 z Albanią w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw świata. Zaraz po utracie bramki kibice gospodarzy nie wytrzymali. W piłkarzy zaczęto rzucać butelkami. Sędzia przerwał mecz. Po 20 minutach udało się dokończyć spotkanie. Kibice i po gwizdku końcowym dali "popis". W sieci pojawiły się zdjęcia, czym rzucali chuligani z Albanii. Okazuje się, że nie były to tylko plastikowe butelki.

https://twitter.com/LaczyNasPilka oraz printscreen

Jedynego gola podczas wczorajszego meczu z Albanią zdobył Karol Świderski po świetnej wrzutce Mateusza Klicha. Zdobyta w 77. minucie bramka zapewniła biało-czerwonym zwycięstwo i przybliżyła naszą drużynę do awansu do mundialu w Katarze.

Zaraz po tym, jak Polacy strzelili bramkę, kibice gospodarzy obrzucili ich butelkami. Sędzia główny przerwał mecz na 20 minut.

"Było trochę niebezpiecznie"

- przyznał Robert Lewandowski.

Kibice z Albanii nie odpuścili nawet po meczu. "Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim..." – rozpoczął wypowiedź dla mediów Piotr Zieliński, po czym... musiał przerwać, bo jedna z osób opuszczająca trybuny jako ostatnia rzuciła czymś w jego stronę - niecelnie.

"Widzimy, jaka jest sytuacja. Przegrali mecz, trochę są zdenerwowani"

- skomentował.Zaraz po strzelonej bramce służby porządkowe powaliły napastnika, który najprawdopodobniej usiłował wedrzeć się na boisko.

Około 23 sekunda na filmie: (UWAGA, NAGRANIE ZAWIERA WULGARYZMY!)

Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Na szczęście nikomu z zawodników nic się nie stało.

W sieci opublikowano zdjęcia przedmiotów, które „leciały” w kierunku biało-czerwonych. Rzucano nie tylko butelkami (niektóre z nich pełne). Na murawę trafiły też telefony, czy zapalniczka.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#sport

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo