Wyzwiska, groźby, przekleństwa - to za mało. Zwolennik Tuska zaatakował starszego mężczyznę! [WIDEO]

Były wyzwiska, porównania Jarosława Kaczyńskiego do Hitlera i Stalina oraz życzenia śmierci politykom PiS. Ale to nie wszystko. Wbrew zapewnieniom PO, w dniu manifestacji nie obyło się również bez fizycznej agresji. W sieci pojawił się film, na którym widzimy, jak zwolennik Tuska traktuje starszego mężczyznę dzierżącego "niewygodne", bo dotyczące Smoleńska, transparenty. 

PrtSc/ Twitter

W niedzielę, 10 października odbyła się w Warszawie manifestacja zorganizowana przez środowisko Platformy Obywatelskiej. Wyborcy oraz politycy PO spotkali się w Warszawie, aby zaprotestować przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. wyższości prawa polskiego nad europejskim.

Wśród manifestujących można było zobaczyć kilka znanych z podobnych manifestacji twarzy. Na miejscu była skazana za ataki na policjantów Katarzyna A. oraz Bartosz Kramek, który jeszcze jakiś czas temu został zatrzymany za próbę zniszczenia ogrodzenia na granicy polsko-białoruskiej.

„Je..ć PiS” – grzmiano, a jeden z uczestników manifestacji w rozmowie z dziennikarzem Mediów Narodowych groził śmiercią politykom PiS-u oraz obrażał Jarosława Kaczyńskiego. 

- Nie ma gorszej ku**y jak Kaczyński. To jest gorsza ku**a, kanalia niż Hitler i Stalin razem wzięci. Gdyby mógł tak postępować jak Hitler, to by więcej ludzi wymordował pier**lony Kaczor" 

- słyszymy na nagraniu. 

Okazuje się, że to nie wszystko. Wbrew zapewnieniom polityków PO, w dniu manifestacji nie obyło się bez fizycznej agresji. W sieci pojawił się film, na którym widzimy, jak zwolennik Tuska traktuje starszego mężczyznę dzierżącego "niewygodne", bo dotyczące Smoleńska, transparenty. 

 

Źródło: niezalezna.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo