Zadymiarze od Szczurka postawili w gotowość policję i pogotowie. Wspięli się na budynek

Grupa pięciu zadymiarzy związanych z Arkadiuszem Szczurkiem (w tym on sam) zorganizowała dziś kolejną niezrozumiałą akcję - w rocznicę katastrofy smoleńskiej wspięła się z megafonami wspięła się na cokół jednego z budynków w Warszawie. Na udostępnionym na Twitterze nagraniu widać, że do ochrony bezpiecznego zejścia z budynku Szczurka i towarzyszy postawiona została w gotowość policja, pogotowie i straż pożarna z dźwigiem i poduszką. "Obarczyć ich kosztami akcji!" - piszą internauci.

twitter.com - printscreen

Na nagraniu udostępnionym w internecie widać grupę pięciu osób, rozpoznanych jako "Julia, Arek, Karol, Piotr i Tadeusz", którzy z megafonami w rękach okupują cokół budynku - jak napisano na ul. Wilczej w Warszawie.

Kosztami akcji służb należy obciążać organizatorów zadymy. Dlaczego mają być pokrywane z budżetu?

- pytają internauci (bo takich komentarzy jest więcej).

Arkadiusz Szczurek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zadymiarzy Komitetu Obrony Demokracji. Znany jest z ohydnych akcji w miejscach pamięci, czy przy pomniku śp. Lecha Kaczyńskiego. Na stronie "Telewizji Obywatelskiej" prowadzonej przez "kodziarzy" napisano, że dzisiejsza akcja miała miejsce w związku z obchodami miesięcznicy smoleńskiej.

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#KOD #zadymiarze #Arkadiusz Szczurek

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo