Marcin Najman skontrowany w sprawie skoków w TVN: "Ja zajmę się prawami, a Pan odklepywaniem"

Puchar Świata w skokach narciarskich w najbliższym sezonie zniknie prawie zupełnie z TVP. Najlepszych skoczków będzie natomiast można zobaczyć po raz pierwszy w TVN, co jest szeroko komentowane w internecie. Głos w tej sprawie zabrał także Marcin Najman, którego ostro skontrował na Twitterze dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski.

Marcin Najman skomentował sprawę transmisji skoków narciarskich w TVN
fot. facebook

Kibice skoków narciarskich mogą się poczuć mocno zaskoczeni. Po dwudziestu latach z anten TVP znikną niemal zupełnie konkursy zimowego Pucharu Świata. Nadawca publiczny pokaże tylko zawody w Polsce - w Wiśle oraz Zakopanem i mistrzostwa świata w lotach w Vikersund. Resztę konkursów z udziałem Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i innych najlepszych skoczków transmitować będzie TVN wspólnie z Eurosportem.

Sprawa utraty praw do transmisji skoków mocno rozgrzała internet. W mediach społecznościowych do tematu odniósł się między innymi były pięściarz i wojownik MMA Marcin Najman.

TVP Sport bez skoków narciarskich? Ten człowiek by na to nigdy nie pozwolił. To jest niestety ta różnica jakości

- napisał Najman i załączył zdjęcie legendarnego komentatora, a później dyrektora sportu w TVP - Włodzimierza Szaranowicza.

Na tę wiadomość szybko odpisał obecny dyrektor TVP Sport. Marek Szkolnikowski uszczypliwie nawiązał do częstych porażek Najmana.

Panie Marcinie, niech każdy robi to, co potrafi najlepiej. Ja będę zajmować się prawami sportowymi, a Pan odklepywaniem z każdym kolejnym rywalem

- napisał Szkolnikowski.

Na niezbyt uprzejmą ripostę Najman odpowiedział krótko:

Brak obiektywnego spojrzenia i oderwanie od rzeczywistości to cecha wielu młodych managerów, którym odbiła sodówka. Skoro Pan taki najlepszy w prawach telewizyjnych, to gdzie skoki w TVP? Co do złośliwości nie zejdę do tego poziomu. Brakuje W. Szaranowicza w TVP.

Sezon Pucharu Świata w skokach rozpocznie się 21. listopada, a zawody pokaże TVN oraz Eurosport.

 

Źródło: niezalezna.pl

#skoki narciarskie #Marcin Najman #Marek Szkolnikowski #TVN #TVP

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo