Ogłoszenie! Odkupimy od polityków PO koszulki z napisem "Konstytucja". Cena - złotówka

Na niedzielę Donald Tusk ogłosił demonstrację, bo on i jego partyjni towarzysze, nie akceptują wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Pojawiła się więc dla nich propozycja. Biznesowa. W ich magazynach, szafach, biurach zapewne zalegają koszulki z napisem "Konstytucja". Ponieważ nie są im już do niczego potrzebne, to politycy Platformy Obywatelskiej, działacze Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP i innych przybudówek opozycji, mogą je sprzedać. Cena w ogłoszeniu - złotówka za sztukę. Zainteresowani powinni skontaktować się z biurem Klubów Gazety Polskiej.

Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

"Wzywam wszystkich, którzy chcą bronić Polski europejskiej"- napisał na Twitterze Donald Tusk, po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia, w którym uznano prymat polskiej konstytucji nad prawem unijnym.

Skoro unijne traktaty są dla opozycji ważniejsze od polskiej konstytucji, to pewnie wstydliwie będą teraz kasować zdjęcia w koszulkach z napisem "Konstytucja".

Pojawiło się też ciekawe ogłoszenie. W związku z tym koszulki "Konstytucja", które niegdyś w hurtowych ilościach zamawiane były przez opozycję i jej sympatyków, nie będą im już potrzebne, mogą je sprzedać.

Cena za sztukę - złotówka. Już nie są chyba więcej warte dla polityków Platformy Obywatelskiej, działaczy Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP i reszty.

 

Ponieważ zalegają w magazynach, zainteresowani mogą się skontaktować z biurem Klubów "Gazety Polskiej".

Dla byłego prezydenta Lecha Wałęsy, który ma imponującą kolekcję takich koszulek, nie będzie ceny promocyjnej. Cena 1 zł jest ostateczna!

 

 


Źródło: niezalezna.pl,

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo