Albicla jedynym działającym portalem społecznościowym w Polsce! Padły serwisy gigantów social media

Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger - te serwisy i komunikatory internetowe nie działają z powodu awarii, do której doszło dziś w godzinach popołudniowych. Do mediów społecznościowych nie mają dostępu miliony ludzi. Bez problemu działa za to polski serwis społecznościowy - Albicla.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

"Ta witryna jest nieosiągalna" - taki komunikat wyświetlany jest przy próbie dostania się na Facebooka. "5xx Server Error" - to już komunikat z Instagrama. Problemy z mediami społecznościowymi zaczęły być zgłaszane przed godziną 18:00. Obecnie zgłoszenia liczone są już w tysiącach. Użytkownicy sieci z całej Polski nie mają dostępu do społecznościowych serwisów. Problemy z użytkowaniem Facebooka i pozostałych social mediów są również w innych krajach świata.

Facebook to największy serwis społecznościowy świata. Messenger to jego komunikator, a niewiele mniejszą popularnością cieszy się Instagram. 

Nie wiadomo, jak długo potrwa awaria. Nieznane są też jej przyczyny.

A może... Albicla?

Przy okazji warto dodać, że bez zarzutu działa serwis społecznościowy Strefy Wolnego Słowa - Albicla. Warto zajrzeć na www.albicla.com, zarejestrować się i korzystać z wolności słowa. 

ZAREJESTRUJ SIĘ W SERWISIE ALBICLA

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Instagram nie działa #Facebook awaria

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo