Jest już nowa oficjalna strona Zespołu Smoleńskiego

Została uruchomiona oficjalna strona Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154M z 10 kwietnia 2010 r. pod adresem: www.smolenskzespol.sejm.gov.pl

smolenskzespol.sejm.gov.pl
Została uruchomiona oficjalna strona Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154M z 10 kwietnia 2010 r. pod adresem:

www.smolenskzespol.sejm.gov.pl


Stronie będzie na bieżąco aktualizowana - będą na niej zamieszczane komunikaty i oświadczenia dotyczące prac Zespołu. Obecnie za pośrednictwem portalu można zapoznać się z ostatnimi posiedzeniami Zespołu, jak i z konferencjami prasowymi. Najnowszy Raport z prac Zespołu również można w postaci pdf pobrać.

Na z stronie znajdują się liczne zdjęcia dokumentujące katastrofę.

Każde posiedzenie Zespołu oraz każda konferencja prasowa Zespołu będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Zespołu - informuje Bartłomiej Misiewicz Szef Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r.

Przypomnijmy poprzednia wersja strony stała się celem kilku ataków hakerskich, co spowodowało wyłączenie jej na kilka miesięcy.

 Źródło: niezalezna.pl,smolenskzespol.sejm.gov.pl

 

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo