„Świat według Kiepskich” ma niespodziankę dla fanów. W nowych odcinkach... Boczek i Paździoch

Fani „Świata według Kiepskich” zacierają ręce. Okazuje się, że już w październiku będzie można zobaczyć dwa nowe odcinki serialu. Zobaczymy w nich jeszcze Ryszarda Kotysa (Marian Paździoch) i Dariusza Gnatowskiego (Boczek).

polsat.pl

Dla jednych ten serial idealnie pokazuje nasze społeczeństwo "od podszewki", dla drugich jest prostacki i niewarty uwagi. Obie grypy mogą się zgodzić jednak co do jednego: obok tej produkcji nie przechodzi się obojętnie. 

„Świat według Kiepskich”, bo o nim mowa, miał swoją premierę w 1999 roku. Gdy pod koniec 2020 r. zmarł Dariusz Gnatowski (serialowy Boczek), zaś na początku 2021 r. odszedł Ryszard Kotys (Marian Paździoch), produkcja zawisła na włosku.

Okazuje się jednak, że „Świat według Kiepskich” nie zniknie z anteny, a fani hitu Polsatu nadal będą mogli śledzić losy ulubionych bohaterów zamieszkujących przy ulicy Ćwiartki 3.

Jak informuje stacja, w październiku Polsat wyemituje dwa nowe odcinki, nagrane jeszcze przed pandemią, w których na ekranie ponownie pojawią się Kotys i Gnatowski. 

„Świat według Kiepskich” to najdłużej emitowany sitcom w Polsce i drugi, zaraz po serialu „Klan”, najdłużej utrzymujący się na antenie serial rodzimej produkcji.

 

Źródło: niezalezna.pl, polsat.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo