Spektakularny skok oglądalności odnotowany. Teraz TV Republika może pochwalić się kolejnym wynikiem

To kolejny sukces Telewizji Republika. Z ostatnich badań rynku medialnego wynika, że stacja nie tylko podbiła w przeciągu roku oglądalność aż o 71,43 procent. Najnowszy raport podaje zaś, iż w sekcji „Najczęściej cytowane stacje radiowe i telewizyjne" również zanotowała bardzo dobry wynik.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) podał wyniki sierpniowego raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce". Okazuje się, że w sekcji „Najczęściej cytowane stacje radiowe i telewizyjne", bardzo dobry wynik zanotowała Telewizja Republika.

Stacja uplasowała się na 7 miejscu. Podium kategorii telewizyjnej zajęły kolejno TVN24 (3,2 tys. cytowań), Polsat News (2,2 tys.) oraz TVP Info (1,8 tys.). O jedno oczko zmieniła się pozycja stacji TVP1 (399) i Polsat (290), które tym samym zajęły kolejno szóste i ósme miejsce w rankingu. Skok o dwie pozycje w górę zanotował Polsat Sport (174) i zajął miejsce dziewiąte. Zestawienie zamyka natomiast stacja TV Trwam (145), która awansowała o dwa miejsca.

 

Jak już pisaliśmy na naszych łamach, Telewizja Republika w sierpniu odnotowała spektakularny sukces. Według analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement, stacja wśród widzów w grupie komercyjnej (16-49) może pochwalić się aż 71,43 proc. wzrostem oglądalności!

Warto przypomnieć, że Telewizja Republika jest dostępna na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w Warszawie na kanale 23 oraz we Wrocławiu na kanale 41.To realizacja planów powiększania zasięgu naziemnego stacji, która dostępna jest w sieci na stronach tvrepublika.pl.

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo