Płock organizuje szczepienia na COVID-19

W Urzędzie Miasta Płocka w najbliższą niedzielę, 26 września, po raz kolejny będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Jak poprzednio, nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja - wystarczy mieć ukończone 18 lat i pokazać dokument tożsamości.

https://nowy.plock.eu/

"W najbliższą niedzielę, 26 września, po raz kolejny będzie można zaszczepić się w ratuszu przeciw koronawirusowi jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson"

- oznajmił płocki samorząd. Jak podano w informacji, podobnie do poprzednich, także ta akcja szczepienia przeciwko COVID-19 będzie zorganizowana przez Urząd Miasta Płocka wspólnie z tamtejszym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej ProVita

"Zaszczepić się przeciw COVID-19 będzie mógł każdy, kto skończył 18 lat. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości"

- wyjaśnił płocki samorząd. W komunikacie zapowiedziano, że punkt szczepień w płockim ratuszu będzie czyny 26 września od godz. 10 do godz. 15.

Urząd Miasta Płocka zorganizował szczepienia przeciwko COVID-19 w dwie czerwcowe niedziele - wtedy skorzystało z nich łącznie 745 osób - oraz w dwie sierpniowe niedziele - wówczas zaszczepiło się 216 osób. Punkt szczepień przygotowany przez płocki samorząd był też czynny 7 września, podczas odbywającego się przed tamtejszym ratuszem Pikniku Rodzinnego - tego dnia punkt odwiedziły 24 osoby.

Szczepienia w płockim ratuszu zorganizowano również w ostatnią niedzielę, 19 września - wtedy skorzystały z nich 73 osoby.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

dp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo