IX Wielki Wyjazd na Węgry cieszy się dużym zainteresowaniem. Dołącz do nas!

Trwają zapisy na tegoroczny "Wielki Wyjazd na Węgry", który odbędzie się w dniach 21-24 października - cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy wszystkich Polaków i organizacje patriotyczne do przyłączenia się do nas. Prosimy powiadomić znajomych i przyjaciół!

Już 21 października Kluby „Gazety Polskiej” ruszą w drogę do Budapesztu, by uczcić pamięć powstania węgierskiego z 1956 r. Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami pojedziemy specjalnie wynajętym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i wagonami sypialnymi (miejsca w wagonach sypialnych zostały już wykupione!).

Wyjeżdżamy 21 października z Warszawy Centralnej i Krakowa. Do Budapesztu przyjedziemy 22 października w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni do hoteli. W dniu narodowego święta Węgier, 23 października, weźmiemy udział w Marszu Pokoju. W Budapeszcie spędzamy dwie noce (22–24 października).

Godziny wyjazdu:

Wyjeżdżamy 21 października ze stacji:
– Warszawa Centralna
– Kraków Główny.

Godziny podamy w najbliższym czasie.

Do Budapesztu przyjedziemy w godzinach porannych.

Z Budapesztu wyjeżdżamy 24 października rano.

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest wpłata na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na tę okazję: PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812

W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, PESEL (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. Prosimy o dopisanie numeru telefonu.Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją regulaminu wyjazdu, który znajduje się na  stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl. .Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie i wysłanie za pomocą formularza dostępnego na stronie www.wielkiwyjazdnawegry.pl lub  bezpośrednio na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl.

Ostatecznym terminem wpłaty na WWnW jest: 15 października 2021 r. lub do wyczerpania miejsc, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni.

Ceny za cały wyjazd:

– miejsca siedzące – 500 zł brutto.

W cenie zawarty jest:
– koszt przejazdu w obie strony pociągiem,
– poczęstunek w pociągu (kanapka plus napój),
– 2x noclegi w hotelu w Budapeszcie (22/23.10 oraz 23/24.10), 2x śniadanie, kolacja (23.10),
– przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, np. z pociągu do hotelu i na uroczystości,
– koszt ubezpieczenia,
– broszury i drobiazgi (np. identyfikatory, buttony, smycze), którymi będziecie mogli podzielić się z przyjaciółmi z Węgier.


Nowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl, www.klubygp.pl oraz w mediach Strefy Wolnego Słowa.

 


Źródło: niezalezna.pl

#Wielki wyjazd na węgry #IX Wielki Wyjazd na Węgry #Węgry #Kluby Gazety Polskiej #Strefa Wolnego Słowa

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo