Bocelli w „Fatimie”!

Dziś 63 lata kończy Andrea Bocelli. Już teraz posłuchać możemy jego najnowszego utworu – specjalnie skomponowanego do filmu „Fatima”.

Jakub Janecki - Praca własna CC BY-SA 4.0

„Gratia Plena” to zachwycający nowy utwór światowej sławy tenora ANDREI BOCELLEGO z filmu fabularnego „FATIMA”- najnowszej produkcji opowiadającej o objawieniach maryjnych w Fatimie. Film wejdzie na ekrany kin 1 października. Andrea Bocelli o pracy muzycznej na potrzeby filmu „FATIMA”.

„Nie pierwszy raz współpracuję przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu. Jednak ten projekt jest inny, ponieważ film jest bliski memu sercu i zawiera przesłanie, które zawsze starałem się przekazać moim śpiewem. Odwiedziłem to święte miejsce tylko raz, ale wywarło na mnie ogromne wrażenie, ponieważ znałem historię zdarzeń z Fatimą jeszcze z czasów dzieciństwa. Znowu się tam znalazłem tym razem śpiewając, co było dużym przeżyciem. Musimy zdać sobie sprawę, że Matka Boża przychodzi nam z pomocą. Jest przy nas, ukazuje się i przekazuje wiadomości, które powinniśmy wziąć sobie do serca”.

Posłuchaj nagrania:

Zobacz zwiastun:

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

sk,mat. pras
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo