Tusk chce wpisania członkostwa w UE do konstytucji. Kownacki: To propagandowy straszak

- Donald Tusk urządził kabaret i próbuje omamić Polaków. Lider PO próbuje odwrócić sondaże, które są dla jego partii niekorzystne, dlatego teraz odwołuje się do tradycji - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartosz Kownacki na antenie Polsat News.

Zrzut ekranu You Tube @PlaformaObywatelska

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk chce zmian w konstytucji, które spowodowałyby, że wypowiedzenie umowy międzynarodowej byłoby możliwe tylko przy zgodzie dwóch trzecich głosów w parlamencie. - Proponuję Jarosławowi Kaczyńskiemu, abyśmy wspólnie zmienili art. 90 konstytucji i wpisali, że wypowiedzenie umowy międzynarodowej odbywa się większością dwóch trzecich - powiedział w sobotę w Płońsku podczas Konwencji Krajowej Platformy Obywatelskiej. 

Propaganda Tuska

Do pomysłu tego odniósł się poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartosz Kownacki na antenie Polsat News. Ocenił, że słowa te są kolejnym propagandowym straszakiem, by polepszyć sobie wyniki w sondażach. 

- Takie rozwiązania proponowało PSL, kiedy Donald Tusk był jeszcze w Brukseli, ale jak widać tego nie pamięta 

- zaznaczył. 

- PiS jest zwolennikiem bycia w UE, jednak jesteśmy zaniepokojeni, w którą stronę wspólnota dryfuje. Natomiast jeśli Donald Tusk chce rozmawiać o zmianach w konstytucji, nasza formacja jest na to gotowa, gdyż jest tam parę rzeczy, które trzeba zmienić

- dodał polityk.

To kabaret 

- Donald Tusk urządził kabaret i próbuje omamić Polaków. Lider PO próbuje odwrócić sondaże, które są dla jego partii niekorzystne, dlatego teraz odwołuje się do tradycji"

- ocenił całe przemówienie lidera Platformy Bartosz Kownacki. 

 

 

 

Źródło: Polsat News, Niezależna.pl

Adrian Siwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo