Kto gości polityków PO na konwencji? Burmistrz, który zaszczepił się poza kolejką przed lekarzami!

Burmistrz, który zaszczepił się poza kolejnością, jeszcze przed lekarzami, został wybrany gospodarzem dzisiejszej konwencji Platformy Obywatelskiej. Andrzej Pietrasik wita i przedstawia gości na pierwszej konwencji PO, która zbiera się poza wielką aglomeracją miejską. Trzeba przyznać, że to świetny wybór gospodarza...

Andrzej Pietrasik
printscreen YouTube

Przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony i mam nadzieję, że mimo wszystko pozytywną konsekwencją tej sytuacji będzie większa motywacja do szczepień

- pisał Pietrasik, kiedy wybuchła afera. "W środę, 30 grudnia 2020 r. zostałem powiadomiony przez przedstawiciela 'Grupy Zdrowie', której jestem pacjentem, o tym, że mogę zaszczepić się przeciw COVID-19, ponieważ w dyspozycji 'Grupy Zdrowie' pozostała niewykorzystana część szczepionek i istniało ryzyko ich zmarnowania się" - tłumaczył.

Teraz to właśnie on jest gospodarzem pierwszej konwencji Platformy Obywatelskiej, która odbywa się poza wielką aglomeracją miejską.

Była to decyzja przewodniczącego PO Donalda Tuska, która przez polityków PO jest komentowana jako zaznaczenie, że partia będzie chciała szukać sobie wyborców także w mniejszych miejscowościach. Delegaci zebrali się w hali ośrodka sportowego w Płońsku.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#konwencja PO #Platforma Obywatelska #Andrzej Pietrasik #Płońsk

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo