Sowieckie "Wiadomości" TVP: to jeszcze Polska czy już ZSRR?

Czołówka wczorajszych "Wiadomości" TVP powinna uświadomić wszystkim niedowiarkom, że przez dzisiejszych decydentów Polska wciąż traktowana jest jako postsowiecka kolonia. Mundury Armii Czerwonej, migawki z defilady moskiewskiej - takie ujęcia, będące

youtube.com(printscreen)
Czołówka wczorajszych "Wiadomości" TVP powinna uświadomić wszystkim niedowiarkom, że przez dzisiejszych decydentów Polska wciąż traktowana jest jako postsowiecka kolonia. Mundury Armii Czerwonej, migawki z defilady moskiewskiej - takie ujęcia, będące de facto hołdem oddanym komunistycznym "wyzwolicielom", poprzedziły wczorajsze wieczorne "Wiadomości".

Żaden opis nie odda tego, co zobaczyły wczoraj w Polsce miliony widzów. Poniżej rozpoczęcie wczorajszego wydania "Wiadomości" TVP: 

Zobacz czołówkę "Wiadomości" na vod.gazetapolska.pl:Na początku łudziliśmy się jeszcze, że to fotomontaż. Wizyta na oficjalnej stronie internetowej TVP, gdzie w całości umieszczono wczorajsze "Wiadomości", pozbawiła nas jednak złudzeń...

- To są skutki działań prezydenta Komorowskiego, który zabiera komunistycznego zbrodniarza Wojciecha Jaruzelskiego i razem lecą do Moskwy świętować z Putinem 9 maja. To nie jest polskie święto. Polska nie została wyzwolona. Polska została zniewolona przez wkraczającą tutaj armię sowiecką - komentuje w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł PiS Stanisław Pięta.

Przypominamy, że od 8 kwietnia 2013 r. dyrektorem biura koordynacji programowej TVP jest Sławomir Zieliński, który w stanie wojennym prowadził wieczorne wydania Dziennika Telewizyjnego.

 Źródło: niezalezna.pl

 

wg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo