Czwartek z Codzienną. NIE PRZEGAP!

Wczoraj Prawo i Sprawiedliwość ucięło wszelkie spekulacje na temat dążenia Polski do opuszczenia Unii Europejskiej. Specjalną uchwałę przyjął Komitet Polityczny, a jednoznacznie wypowiedział się na ten temat prezes partii Jarosław Kaczyński. Tym samym opozycja nie będzie miała już paliwa do uprawiania propagandy o plexicie. O tym, jak przyjęto te zdecydowane deklaracje Prawa i Sprawiedliwości w czwartkowym numerze Codziennej.

niezalezna.pl

Piszemy także o tym, co czeka nas na koniec rosyjsko – białoruskich manewrów Zapad. Formalnie mają skończyć się w czwartek, ale czy rosyjska armia odjedzie po manewrach? Trudno posądzać Władimira Putina o to, że będzie starał się zmniejszyć napięcie w relacjach z Polską po serii prowokacji na granicy, które Białorusini przygotowywali wspólnie z Rosjanami. 

O prawdziwych intencjach Moskwy mogą przekonać się Berlin i Waszyngton. Podpisując porozumienie dotyczące Nord Stream 2 Merkel i Biden deklarowali, że uniemożliwi ono Rosji wykorzystywanie rurociągu do politycznych szantaży. Teraz rosyjski ambasador w Berlinie po prostu wykpił porozumienie Niemiec z USA w sprawie NS2, o czym szerzej w czwartkowym numerze. Zachęcam do lektury.

 

Źródło: niezalezna.pl

Jarosław Molga
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo