Tajemnicza śmierć małżeństwa seniorów

Prokuratura prowadzi śledztwo mające wyjaśnić przyczynę śmierci małżeństwa w wieku około 70 lat. Małżonków znaleziono martwych w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Bronków w pow. krośnieńskim (Lubuskie) – poinformował w niedzielę Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Z ustaleń śledczych wynika, że w ub. tygodniu małżeństwo z gminy Żary (Lubuskie) przyjechało do Bronkowa na wypoczynek. W czwartek (9 września br.) pracownik gospodarstwa agroturystycznego, w którym się zatrzymali znalazł ich martwych.

Na miejscu przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora i inne czynności procesowe. W pokoju, w którym znajdowały się ciała były różnego rodzaju leki, co może świadczyć o tym, że oboje byli schorowani.

Wstępne oględziny nie wykazały, by do śmierci małżeństwa przyczyniły się inne osoby. Pod uwagę jest brana m.in. wersja związana z przedawkowaniem leków. Na tym etapie śledztwa to jednak tylko przypuszczenie. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok i badań histopatologicznych zleconych przez prokuratora

 – powiedział Wojtasik.

Śledztwo w opisanej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim. Informację o zgonie małżeństwa przekazała w niedzielę "Gazeta Lubuska".

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#policja #Lubuskie #śmierć

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo